Rok szkolny 2020/2021

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021
w ZSS w Brańszczyku
odbyło się 25 czerwca 2021r.

Konkurs Plastyczny

Jeszcze przed zakończeniem roku szkolnego spieszymy się pochwalić sukcesami uczniów ZSS w Brańszczyku.

Konkurs Recytatorski

Dnia 23 czerwca w ogrodzie sensorycznym odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym.

Z podziękowaniem do PSB MRÓWKA

W dniu 24 czerwca 2021r. uczniowie Szkoły Przysposabiajacej do Pracy w Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku udali się do PSB MRÓWKA TŁUSZCZ w Wólce Kosowskiej w celu podziękowania za wsparcie oraz wkład i zaangażowanie w edukację uczniów w roku szkolnym 2020 /2021.

Pożegnanie absolwentów Szkoły Przysposabiającej do Pracy

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy pożegnali swoich kolegów Adama i Darka, którzy kończą naukę w ZSS w Brańszczyku. Ponadto omówili zagadnienia dotyczące zasad bezpieczeństwa w czasie wakacji.

Kreatywni uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy

Uczniowie wzięli udział w warsztatach "Betonowe dekoracje ogrodowe - zrób to sam", w ramach których wykonali poidełka dla ptaków. Poidełka zostały umieszczone w ogrodzie sensorycznym.

Matematyczna wycieczka

17 czerwca 2021r. grupa uczniów ZSS w Brańszczyku uczestniczyła w "Matematycznej miniolimpiadzie sportowej”.

W parku linowym

Grupa uczniów ZSS w Brańszczyku wspaniale bawiła się w parku linowym w Broku.

Lekcja biblioteczna

We wtorek 15 czerwca 2021r. uczniowie klasy 2b i 3b udali się na ciekawą lekcję do Gminnej Biblioteki Publicznej w Brańszczyku.

Trzydniowy surwiwal po Puszczy Białowieskiej

Zielone lekcje - Nadleśnictwo Hajnówka - KLIKNIJ

Nadleśnictwo Białowieża - KLIKNIJ

Dziękujemy za dobre dni!

We wtorek 8 czerwca 2021r. uczniowie ZSS w Brańszczyku wyruszyli na 3-dniową wycieczkę na Podlasie, Kresy przy granicy z Białorusią.

Wycieczka do Pułtuska

8 czerwca uczniowie klasy VIIIc i VIb gościli w jednym z najstarszych polskich miast – w Pułtusku, rodzinnym mieście słynnego polskiego kompozytora i wokalisty – Krzysztofa Klenczona.

Spotkanie z egzotycznymi zwierzętami

7 czerwca 2021r. uczniowie z klasy 3b wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do ZOO w Warszawie.

I Komunia Święta

W środę 2 czerwca sześcioro uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Brańszczyku miało możliwość po raz pierwszy w pełni uczestniczyć we Mszy Świętej.

Dzień Dziecka w 2b i 3b

We wtorek uczniowie klas 3b i 2b świętowali od rana Dzień Dziecka. Ponieważ wtorek jest dniem treningu ekonomicznego uczniów, rozpoczęli dzień od wybrania i zamówienia pizzy na drugie śniadanie z pobliskiej pizzerii.

Dzień Dziecka na sportowo

Ten dzień przebiegał w atmosferze radości i świetnej zabawy. Dla uczniów i przedszkolaków przygotowane były gry i zabawy sportowe.

Wycieczka do ZOO w Warszawie

11 maja 2021r. uczniowie klasy VI b i VIII c odwiedzili Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie.