Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 odbyło się 23 czerwca 2023r. o godz. 9.00.

Powitanie lata na sportowo

Uczniowie ZSS w Brańszczyku powitali lato na sportowo... Był to wyjątkowo aktywny i atrakcyjny dzień.

Z kajakiem za pan brat

Czerwiec to ostatni miesiąc realizowanych przez Stowarzyszenie Włościańska działań w ramach projektu pt. „Aktywnie i twórczo”.

Aktywnie i twórczo

Cztery przedstawienia teatralne, w czterech różnych teatrach, 70 uczestników projektu i ich opiekunów, którzy brali udział w spektaklach...

Kopernik i jego świat

W dniu 20 czerwca 2023 r. pełnoletni uczniowie naszej szkoły mieli możliwość utrwalić wiedzę zdobytą w minionym roku szkolnym. Przeszli traktem królewskim, przypominając historię najważniejszych miejsc.

Wycieczka do Lutobroku

19 czerwca 2023r. uczniowie klas 2b i 3b wybrali się na wycieczkę do Przystanku Ranczo Alpaki w Lutobroku, gdzie bardzo miło spędzili czas.

Spotkanie z Policjantem

16 czerwca 2023r. ZSS w Brańszczyku odwiedził dzielnicowy sierżant Mariusz Raniszewski, który spotkał się z uczniami i przedszkolakami.

Powrócili do Edenu

Uczniowie z klasy 7-8c aktywnie i niezwykle atrakcyjnie spędzili dzień na placu zabaw "Powrót do Edenu" w Deskurowie.

Wycieczka do Ciechanowca

6 czerwca 2023r. grupa uczniów ZSS w Brańszczyku uczestniczyła w bardzo ciekawej wycieczce do Ciechanowca.

Niezwykła uroczystość

W dniu 6 czerwca 2023r. odbyła się niezwykła uroczystość przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej przez uczniów klasy 3.

Piknik rodzinny

Dnia 1 czerwca 2023r. cała społeczność ZSS w Brańszczyku uczestniczyła w rodzinnym pikniku "Na ludową nutę", który odbył się w Skansenie w Brańszczyku.

II Gminny Turniej Szachowy SZACH - MAT w Brańszczyku

31 maja 2023r. w ZSS w Brańszczyku odbył się II Gminny Turniej Szachowy "SZACH - MAT".

Brańszczyk w obiektywie - lato

Zdjęcia przedstawiające cztery pory roku w Brańszczyku - LATO zostały wykonane w ramach innowacji pedagogicznej „Młody reporter w świecie TIK”.

Brańszczyk w obiektywie - wiosna

Zdjęcia przedstawiające cztery pory roku w Brańszczyku - WIOSNA zostały wykonane w ramach innowacji pedagogicznej „Młody reporter w świecie TIK”.

Brańszczyk w obiektywie - zima

Zdjęcia przedstawiające cztery pory roku w Brańszczyku - ZIMA zostały wykonane w ramach innowacji pedagogicznej „Młody reporter w świecie TIK”.

Brańszczyk w obiektywie - jesień

Zdjęcia przedstawiające cztery pory roku w Brańszczyku - JESIEŃ zostały wykonane w ramach innowacji pedagogicznej „Młody reporter w świecie TIK”.

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych

Grupa uczniów ZSS w Brańszczyku uczestniczyła w imprezie z okazji Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych w Nadleśnictwie Wyszków – Leszczydół Nowiny.

Rozgrywki warcabowe w Makowie Maz.

17 maja troje uczniów ZSS w Brańszczyku miało okazję  sprawdzić swoje umiejętności  w XVII Międzypowiatowym Turnieju Warcabowym w Makowie Mazowieckim.

Wycieczka do Ostrołęki

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy, wspólnie z nauczycielami, odwiedzili Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce.